Zaznacz stronę

O nas

Nasiol Polska

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki w kraju. Posiadamy pełną gamę najwyższej jakości nano produktów marki Nasiol® Home, Personal, Car Care oraz Marine. Oferujemy szerokie wsparcie marketingowe i szkoleniowe dla naszych partnerów oraz certyfikowanych aplika torów.
Marka Nasiol® jest światowym liderem w branży nano powłok ochronnych i z powodzeniem jest stosowana w 122 krajach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy studia auto detailingu oraz stocznie i mariny jachtowe. Jesteśmy przekonani, że produkty spełnią Państwa oczekiwania zarówno w domowych warunkach jak i profesjonalnych centrach aplikacyjnych, a nasz wykwalifikowany zespół doradzi najlepsze rozwiązanie a także odpowie na wszystkie Państwa pytania.

Pozdrawiamy,
Zespół Nasiol Polska

Poznaj bliżej historie marki Nasiol

Nasiol jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Artekya Technology Ltd. Co., która jest pionierskim producentem powłok ochronnych opartych o nanotechnologię w Turcji i Europie. Artekya jest „dzieckiem” grupy NanoFMG Uniwersytetu Technicznego w Stambule, która od 2005 roku rozwija dziedzinę nanotechnologii. Grupa współpracowała przy wielu projektach z rządem. Od tego czasu, do chwili obecnej Artekya opracowała i ciągle rozwija innowacyjne produkty do użytku komercyjnego, domowego a także profesjonalnego pod marką Nasiol. Nasza zaawansowana technologia o wysokiej jakości, którą nazywamy „Smart Silis Tech” oznacza oszczędność zużycia surowców i prowadzi do mniejszego wpływu na środowisko przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności. Inteligentna technologia „Silis” zapewnia łatwe czyszczenie, niespotykaną hydrofobowość i ochronę na wszelkiego rodzaju powierzchniach, opracowane przy użyciu ultra cienkich nano powłok na bazie SiO2.

Historia i osiągnięcia

Firma została założona w 2008 r. Jesteśmy badawczo-rozwojowym przedsiębiorstwem pracującym nad technikami i maszynami nanoprzetwarzania, pierwsza i jedyna w Turcji, jedna z trzech na świecie. W 2012 r. Rozpoczęły się prace badawczo-rozwojowe w zakresie powłok ochronnych nanogeneracji, a grupa NanoFMG zmieniła nazwę na Artekya.

W ramach Artekya stworzyliśmy markę Nasiol dla naszych płynnych nanopowłok, pierwszych wyprodukowanych w kraju.
Poznaj świat Nasiol! – Love and Protect the Original