Zaznacz stronę
Wodoodporne koszulki i spodnie? To możliwe!

lut 17, 2022 | porady, pielęgnacja auta

Zespół firmy Nasiol nigdy nie stoi w miejscu i każdego dnia pracuje nad nowymi formułami, dzięki którym produkty oparte na nanotechnologiach będą mogły pomagać w różnych dziedzinach życia, między innymi w jednym z najbardziej ekscytujących i przyjemnych sposobów spędzania wolnego czasu, czyli…w podróżowaniu! Podpowiadamy, jak przygotować odzież do podróży, by niestraszne jej były opady deszczu czy śniegu.

Jaką odzież podróżną wybrać?

Obecnie wiele firm produkuje odzież podróżną, jednak na pierwszy rzut oka różnica pomiędzy zwykłą koszulką a tą ze sklepu z odzieżą turystyczną może być zupełnie niewidoczna – oczywiście z wyjątkiem znacznej różnicy w cenie.

Dlaczego odzież turystyczna jest tak droga? Posiada kilka ważnych zalet. Zazwyczaj wysokiej jakości odzież turystyczna jest wykonana z wytrzymałej tkaniny, dzięki której doskonale poradzi sobie nawet w trudnych warunkach. Charakteryzuje się właściwościami antyzapachowymi, co jest bardzo istotne zwłaszcza podczas długich podróży z plecakiem, kiedy nie ma możliwości regularnego prania ubrań. Odzież turystyczna jest lżejsza od zwykłych ubrań. To również bardzo ułatwia podróż, ponieważ bagaż będzie ważył zdecydowanie mniej. Odzież używana w podróży musi być także bardzo wygodna, by nie powodować dyskomfortu, obtarć i nadmiernego pocenia się. Przydatną cechą w takich warunkach jest też wodoodporność. Decydując się na zakup odzieży wodoodpornej, należy się jednak liczyć z dość wysokimi kosztami. Na szczęście istnieje tańsza, ale równie skuteczna alternatywa!

Jak chronić ubrania przed wilgocią?

Z pomocą przychodzi produkt oferowany przez firmę Nasiol. Nasiol PerWear to specjalna powłoka ochronna na ubrania, stworzona na bazie nanotechnologii. Nadaje odzieży właściwości wodoodpornych, jednocześnie chroniąc przed plamami i zapewniając efekt łatwego czyszczenia, dzięki czemu dużo łatwiej utrzymać ubrania w dobrym stanie. Nadaje się nie tylko do odzieży turystycznej, ale również do kurtek, delikatnych tkanin, a także naszywek i nadruków, które mogą niszczyć się podczas prania. To rozwiązanie dobre dla sportowców. Włókna zabezpieczone powłoką ochronną będą odpychać wodę i pot. Do ochrony obuwia można użyć środka Nasiol PerShoes, a do przedmiotów osobistych, takich jak zegarek czy telefon – powłoki Nasiol PerShine. Wystarczy spryskać ubrania i przedmioty sprejem i gotowe!

Odzież odporna na wilgoć i zabrudzenia to zdecydowanie ułatwienie w podróży. Zastosowanie preparatu PerWear od firmy Nasiol gwarantuje, że zwykłe ubrania nie będą różnić się od specjalistycznej odzieży turystycznej. Środek oparty na nanotechnologii ma tę przewagę, że stanowi rozwiązanie znacznie bardziej ekonomiczne.

Nasiol PerShoes - powłoka ochronna do obuwia, ochrona przed plamami
Nasiol PerShoes – powłoka ochronna do obuwia, ochrona przed plamami
Nasiol PerWear - powłoka na ubrania, ochrona przed zamoczeniem i plamami
Nasiol PerWear – powłoka na ubrania, ochrona przed zamoczeniem i plamami
Nasiol PerShine - powłoka ochronna do prywatnych rzeczy jak telefon czy zegarek
Nasiol PerShine – powłoka ochronna do prywatnych rzeczy jak telefon czy zegarek